AgroCzas powraca!
15 - 16.06.2023
Wójtowice

Do imprezy pozostało

dni
godzin
minut
sekund
Wydarzenie zakończyło się dnia 16.06.2023
Odtwórz wideo

Idea imprezy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie. Zasięgiem działania obejmujemy Polskę południowo-zachodnią. Zatrudniamy ponad 300 pracowników.


Obsługujemy ponad 5000 klientów (rolnicy indywidualni oraz gospodarstwa wielkoobszarowe, spółdzielnie rolnicze i spółki działające w sektorze rolnym). Firma oferuje usługi sprzętem rolniczym oraz prowadzi doradztwo agrotechniczne. Dzięki posiadanej bazie sprzętowej maszyn rolniczych oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów od wielu lat zarządzamy gospodarstwami o łącznej powierzchni ponad 3 500 ha.

Dlaczego warto

Partnerzy Premium

Partnerzy kluczowi

Są z nami również

Plan imprezy

Rejestracja

Poprzednie edycje

0
edycja
0
uczestników
+ 0
wystawców
+ 0 nagród
do wygrania

Plan imprezy

Data i miejsce

15-16.06.2023r.

Wójtowice
49-200 Grodków

HORSCH

Historia HORSCHA – od początku inspirowana była pasją do rolnictwa i poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań dla klientów!

 

HORSCH jest przodującym światowym producentem innowacyjnych maszyn rolniczych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie uprawy gleby, siewu i ochrony upraw. Każdy Nasz klient z jego indywidualnymi wymaganiami zawsze stoi w centrum naszych działań.

 

W ciągu stosunkowo niewielu lat firma HORSCH Maschinen GmbH stała się jednym z czołowych światowych producentów maszyn rolniczych.  W szczególności Michael,  Cornelia i Phillip Horsch są twarzami przedsiębiorstwa i promotorami innowacyjnego myślenia zarówno w produkcji maszyn rolniczych, jak i w uprawie roli.

BAYER

Firma Bayer zasłynęła pionierską rolą, jaką odgrywa w ochronie roślin począwszy od 1892 roku. W 2002 roku Bayer, dzięki dołączeniu potencjału firmy Aventis CropScience, zrobił kolejny przełomowy krok w historii rolnictwa na świecie.

Nowa firma, Bayer jest liderem w zakresie ochrony roślin, biotechnologii i higieny sanitarnej. Zajmuje wiodąca pozycję na rynku insektycydów, herbicydów, fungicydów i zapraw nasiennych, oferując najpełniejszą paletę środków ochrony roślin. Spośród firm z branży rolniczej Bayer ma jeden z największych i najbardziej zaawansowanych programów badawczych.

Naszym klientom oferujemy kompleksową paletę nowoczesnych i skutecznych produktów. Pracownicy terenowi ściśle współpracują z dystrybutorami, mając jednocześnie za zadanie zapewnić fachową obsługę gospodarstwom.

Bayer zajmuje czołową pozycję na polskim rynku środków ochrony roślin. Mamy nadzieję, iż dzięki współpracy z producentami rolnymi, uda się nam wnieść znaczący wkład do nowoczesnego rolnictwa produkującego wysokiej jakości żywność w dostępnych cenach.

Więcej na stronie BAYER

CLAAS

Założone w 1913 r. przedsiębiorstwo rodzinne CLAAS (www.claas.com) to jeden z wiodących na świecie producentów maszyn rolniczych.

 

Firma z siedzibą w Harsewinkel w niemieckiej Westfalii jest europejskim liderem na rynku kombajnów zbożowych. CLAAS zajmuje wiodącą pozycję na świecie także w dużym segmencie samobieżnych sieczkarni polowych. Ciągniki oraz prasy rolnicze i maszyny do zbioru zielonek z powodzeniem reprezentują firmę CLAAS na całym świecie. Paleta produktów obejmuje także najnowocześniejsze technologie informatyczne wykorzystywane w rolnictwie.

 

Firma CLAAS zatrudnia ponad 11 900 pracowników na całym świecie, a w roku 2021 osiągnęła obroty rzędu 4,8 miliarda euro.

LOTERIA AGROCZAS 2023
Lista Laureatów

Losowanie 15 czerwca 2023 r.
 1. Voucher na zakup produktów BIO – Krystian Türke
 2. Voucher  na zakup produktów BIO – Jarosław Lutecki
 3. Rower elektryczny Indiana E4000 D17 – Halina Pałęcka
 4. Voucher  na usługę serwisową – Marta Szwarc
 5. Voucher  na usługę serwisową- Józef Thilmann
 6. Voucher na zakup nasion rzepaku – Rafał Nowak
 7. Dron DJI Mni SE Fly More Combo – Józefa Borys
 8. Telewizor Philips 50PUS7657 50″ LED – Piotr Węglarz
 9. Ekspres Philips 2200 EP2220/10 – Sebastian Joszko
 10. Hulajnoga elektryczna SKYMASTER Nexos – Alicja Kośny
 11. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7″ 3/32 GB – Arnold Prochota
Losowanie 16 czerwca 2023 r.
 1. Voucher na zakup produktów BIO – Łukasz Kałamuniak

 2. Voucher  na zakup produktów BIO – Tadeusz Szrom

 3. Rower elektryczny Indiana E4000 D17 – Grzegorz Lulko

 4. Voucher  na usługę serwisową – Teresa Szwarc

 5. Voucher na zakup nasion rzepaku – Jerzy Rzezała

 6. Dron DJI Mni SE Fly More Combo – Robert Zatylny

 7. Telewizor Philips 50PUS7657 50″ LED – Robert Szwarc

 8. Ekspres Philips 2200 EP2220/10 – Ryszard Gawron

 9. Hulajnoga elektryczna SKYMASTER Nexos – Jerzy Dziedzic

 10. Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7″ 3/32 GB – Marcin Kaczałuba

 

REGULAMIN LOTERII